NAIL ART a jeho oblíbená metoda STAMPING neboli razítkování 

Zdobení nehtů či nail art má několik způsobů, metod a podob. Ptáte se, jak docílit dokonalých nehtů rychle a snadno? To jste tu správně! Pojďme si společně říct o metodě razítkování. Jedná se  totiž o jednu z nejsnadnějších a nejefektivnějších v nail artu. Začneme pěkně od podlahy.

Ano, je možné, že je vám nehtový stamping povědomí z dřívějších dob. Později byl na nějakou dobu vytlačen jinými trendy nail artu. Ale je zpátky! Plný inovací, čímž si opět získal místo na prvních příčkách zdobení nehtů.

Zdroj: Andrea Zemanová

POMŮCKY, bez kterých se neobejdete:

Razítkovací laky

Nejdůležitější součástí stampingu je razítkovací lak na nehty. Tento speciální razítkovací lak prošel velkou inovací. Jeho krytí je víc než dokonalé a navíc jej můžete vybírat z široké škály barevných odstínů.

Razítkovací destičky

Nové vysoce kvalitní destičky na razítkování nehtů plné atraktivních vzorů. Kovové razítkovací destičky na nehty s vyfrézovanými vzory vám dávají možnost vytvořit jednoduše, ale originálně zdobené gelové nehty.

Silikonové razítko

Bez hliníkového silikonového razítka STAMPI se v metodě stamping nepohnete. Silikonové razítko je vybaveno středně tvrdým razítkovacím polštářkem. Funguje tak, že jemným kolébavým pohybem na něj obtisknete požadovaný vzor. Následně pak stejným pohybem obtisknete motiv na gelové nehty.

Scraper

Scraper neboli stahovací karta. Jejím účelem je stažení přebytečného laku z razítkovací destičky. Použijete jej po nanesení dostatečného množství laku na motiv tiskové destičky, netlačte však tolik, abyste nevytřeli všechen lak z motivu. 

Odlakovač

STAMPI odlakovač speciálně pro tuto metodu. Nejen, že je jako dělaný pro očištění kovových destiček a samozřejmě i klasické odlakování laku z nehtů, ale dokonce má i krásnou jemnou parfemaci.

Glamora roller

Jedná se o praktický samolepící čistící váleček STAMPI. Jeho úkolem je čistit silikonová razítka, pokud se na něj obtisknou i okolní nechtěné vzory, které na vašich nehtech nejsou žádané.

Zdroj: Veronika Volavá

Když dáte všechny tyhle pomůcky dohromady, získáte plnou výbavu, se kterou docílíte originálních kreací na vašich nehtech. Pozor ale na to, abyste dodrželi všechny kroky, které k dokonalému stampingu vedou. 

  1. Sejměte ochrannou fólii z destičky. Mezitím si připravte razítko a scraper. 
  2. Na vybraný motiv naneste GLAMORA STAMPI lak, který přes něj setřete scraperem rovnoměrně seshora dolů. 
  3. Jemným polokruhovým pohybem obtiskněte motiv na silikon a následně na nehet, stejným polokruhovým pohybem ze strany na stranu. 
  4. Zbytky barvy na nehtu odstraňte pomocí rolleru. 
  5. Na závěr pak stačí motiv na nehtu zaleskovat. 

A vaše dokonalé gelové nehty jsou na světě! Chcete se nám pochlubit? Pošlete fotky nehtů na rusconashine.com, vzájemná inspirace je stejně nejlepší. 

Mohlo by vás zajímat